Yine gündemi yoğun olan bir haftaya giriyoruz. Pazartesi günü Boğa burcunda, maddi dünyaya ve sahip olduklarımıza dair gelişmeleri tetikleyecek bir yeniay meydana gelecek. Salı günü Gençlik ve Spor Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutlayacağız. Aynı gün Merkür 12 Haziran tarihine kadar devam edecek çok sevdiğimiz geri hareketlerinden birine başlayacak. Haftanın ortasından itibaren ilişkiler konusunda gerginlikler, ani kararlar ve güç gösterileri yaşanma ihtimali olacak. 21 Mayıs’da Güneş, yaklaşık 1 ay için İkizler burcuna geçecek ve bu süreçte yaşamımızda bilgi akışı ve hareketlilikte bir artış yaşanacak. Hafta sonu etkili olacak olan Güneş- Satürn karesi ise kısıtlanma ve memnuniyet sağlayamama, mecburiyetler sebebiyle fazlasıyla yorulma ve kaygılı haller yaşanmasına vesile olacak. Otorite kurmakta ve otorite ile iyi ilişkiler oluşturmakta zorlanacağımız bir hafta sonu olacak. ÖNCELİKLE YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUMANIZI ÖNERİRİM

8 Mayıs Cuma günlük burç yorumları burada. Hangi burçlar bugün şanslı, gökyüzü hareketleri hangi burçları zorlayacak, hepsinin cevabını burada bulabilirsiniz. Dr. Samiye Özbaş Soysal'dan günlük burç yorumları hergün sitemizde sizlerle olmaya devam ediyor.

7 Mayıs Perşembe Ay akşam saatlerine kadar Yay burcunda olacak. Düne ait temalar bugün de gündemimizde olacak. İnançlar, felsefi konular, yurtdışı ve yabancılarla alakalı meseleler, eğitim ve öğretim ile ilgili konular, seyahatler, yeni olan şeyler, özgürlük arayışı, gerçeğin peşinden gitmek günün ana gündem başlıkları.

7 Mayıs Perşembe günlük burç yorumları burada. Hangi burçlar bugün şanslı, gökyüzü hareketleri hangi burçları zorlayacak, hepsinin cevabını burada bulabilirsiniz. Dr. Samiye Özbaş Soysal'dan günlük burç yorumları hergün sitemizde sizlerle olmaya devam ediyor.

4 Mayıs- 10 Mayıs haftaya Akrep burcunda gerçekleşen dolunay ile başladık. Duygusal temalar ile hırs ve azim gerektiren konularda önemli gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerde ise kriz niteliğindeki durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Ölçüsüz tepkiler sonradan pişmanlıklar yaratabilir.

5 Mayıs Salı, günün ilk yarısında AY AKREP BURCUNDA VE SAAT 04:50 DEN SONRA 10 SAAT KADAR BOŞLUKTA olacak. Kalıcılık ve netlik istediğimiz işlerin ilk adımı için, karar verdirecek önemli görüşmeler için elverişli olmayabilir. Daha çok hırs ve gayret isteyen ve zaten yol alınmış işlerin sürdürülmesi, yarım işlerin tamamlanması, verim adına yol alınması açısından uygun olacak.