Makaleler

Yorgunlık ve stresten

uzaklaşmak isteyenlere mola

Sıcak yaz günlerinde, özel bir masajla güne yenilenerek başlangıç yapmak, teninizde ferahlığı hissetmek istediğinizde ya da yoğun bir iş gününde kısa bir molaya ihtiyaç duyduğunuzda SANDA SPA’nın yepyeni masajı “Body Make Up” tam size göre. Etkisini gün boyu hissedebileceğiniz Body Make Up, nanenin ferahlatıcı kokusuyla benzersiz bir masaj deneyimi yaşatıyor. Body Make Up masajını gün içindeki öğle tatillerinizde ya da kendinize ayırdığınız kısa vakitlerde de deneyebilir, yoğun iş gününüze keyifli bir mola verebilirsiniz.

Nanenin ferahlatıcı kokusunun vücudunuzu sardığı bu masaj, günün yorgunluk ve stresinden uzaklaşmanıza yardımcı oluyor.

Bu masajda yorgunluk ve stresi gidermeye yardımcı olan noktalara baskı yapılıyor. 10 dakika naneli losyon ile boyun ve baş masajı uygulanıyor. Daha sonra ise boyun bölgesine naneli sprey ile ıslatılmış havlu konuluyor. 20 dakika boyunca ise naneli losyon ile dize kadar ayak masajı uygulanıyor. Ayaklara ve başa özel bir baskı tekniği uygulanarak kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olan bu masaj terapisi yorgunluk ve stresten uzaklaşmanıza destek oluyor.

Sabah saatlerinin yanı sıra, havuz başında geçen zamanlarınıza kısa bir mola vererek ferahlamak ya da spor sonrası rahatlamak istiyorsanız da Body Make Up’ı tercih edebilirsiniz.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile